Haagsissuvila rent Tartus

Soovid minna mõnele väliüritusele või loodusesse puhkama, kuid oled rõskest telgist ja sääskedest tüdinenud? Meil on sulle mõnusaks olemiseks pakkuda haagissuvila.

Haagissuvila sobib kuni 4-liikmelisele perekonnale (2 täiskasvanut ja 2 väikelast). Haagissuvilas on gaasiküte, mis tagab sooja toa nii varakevadel kui hilissügisel.  Toiduvalmistamiseks on kahe rauaga gaasipliit. Varustusse kuuluvad potid, pann, taldrikud, tassid ja kausid – kõik elementaarne, mis ühes väikeses köögis olema peab. Samuti on haagissuvilas olemas külmik, kus saad vajalikud asjad jahedas hoida.  Haagisel on 70L veepaak ja sooja vee tagab elektriboiler. Samuti on olemas WC ja pesemisvõimalus.

Haagisuvila täismass on 900 kg, see annab võimaluse vedada haagist enamuste sõiduautodega omades ainult B-kategooria juhiluba. Kui sul ei ole BE-kategooriat, siis veendu, et autorongi täismass (sinu auto täismass + haagissuvila täismass) ei ületa 3500kg. 

Oma auto tehnilisi andmeid saad kontrollida klikates rohelisele nupule.

Broneeringutingimused

  • Haagissuvila saad broneerida otse meie broneerimissüsteemis. Selleks märgi ära kõik kuupäevad millal haagissuvilat soovid. 
  • Peal broneeringu tegemist tuleb Teie e-mailile broneeringu info. 
  • Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda broneeringu tasu 50€ väärtuses Vembutaja OÜ arveldusarve EE297700771004386855 kahe päeva jooksul peale broneeringu tegemist. Makseselgitusse märkige rendiperiood nt 26/05-31/05.
  • Kogu rendisumma makstakse enne haagissuvila üleandmist kas kohapeal sularahas või 2 päeva enne rendiperioodi algust.
  • Tagatisraha summa suurus on 200€. Tagatisraha tagastame haagissuvila tagastamisel, kui pole haagissuvilale tekitatud kahju. Tagatisraha palume tuua sularahas. 
.
Previous
Next
Calendar is loading...
Powered by Booking Calendar
-
Saadaval
 
-
Broneeritud
 
-
Kinnitamisel
captcha
Calendar is loading...
Powered by Booking Calendar
-
Saadaval
 
-
Broneeritud
 
-
Kinnitamisel
captcha