Haagsissuvila rent Tartus

Soovid minna mõnele väliüritusele või loodusesse puhkama, kuid oled rõskest telgist ja sääskedest tüdinenud? Meil on sulle mõnusaks olemiseks pakkuda haagissuvila.

Haagissuvila sobib kuni 4-liikmelisele perekonnale (2 täiskasvanut ja 2 väikelast). Täiskasvanute voodi mõõt 193 cm * 139 cm, lastevoodi 168 cm x 93cm. Haagissuvilas on gaasiküte, mis tagab sooja toa nii varakevadel kui hilissügisel.  Toiduvalmistamiseks on kahe rauaga gaasipliit. Varustusse kuuluvad potid, pann, taldrikud, tassid ja kausid – kõik elementaarne, mis ühes väikeses köögis olema peab. Samuti on haagissuvilas olemas külmik, kus saad vajalikud asjad jahedas hoida.  Haagisel on 70L veepaak ja sooja vee tagab elektriboiler (boiler töötav 220V pealt). Samuti on olemas WC ja pesemisvõimalus.

Haagisuvila täismass on 900 kg, see annab võimaluse vedada haagist enamuste sõiduautodega omades ainult B-kategooria juhiluba. Kui sul ei ole BE-kategooriat, siis veendu, et autorongi täismass (sinu auto täismass + haagissuvila täismass) ei ületa 3500kg. 

Haagissuvila mõõtmed:
Pikkus 5,87m
Laius 2,1m
Kõrgus 2,55m

Oma auto tehnilisi andmeid saad kontrollida klikates sinisele nupule.

Broneeringutingimused

  • Haagissuvila saad broneerida otse meie broneerimissüsteemis. Selleks märgi ära kõik kuupäevad, millal haagissuvilat soovid. 
  • Peale broneeringu tegemist tuleb Teile automaatne e-mail broneeringu infoga. 
  • Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda broneeringutasu 50€ väärtuses Vembutaja OÜ arveldusarvele EE297700771004386855 kahe päeva jooksul peale broneeringu tegemist. Makseselgitusse märkige rendiperiood nt 26.05-31.05.
  • Kogu rendisumma makstakse enne haagissuvila üleandmist kas kohapeal sularahas või kaks päeva enne rendiperioodi algust ülekandega Vembutaja OÜ arveldusarvele.
  • Tagatisraha summa suurus on 200€. Tagatisraha tagastame haagissuvila tagastamisel, kui pole haagissuvilale tekitatud materiaalset kahju. Tagatisraha palume tuua sularahas. 
.
Previous
Next
Calendar is loading...
-
Saadaval
 
-
Broneeritud
 
-
KinnitamiselCalendar is loading...
-
Saadaval
 
-
Broneeritud
 
-
Kinnitamisel